זטויות

זוטות שהן שטויות מענגות. חלק משיחה מאד ארוכה. עריכה: טוב, לפחות *התכוונתי* שיהיו כאן שטויות משמחות. יצא מאוכזב ומלנכולי.

כשמשהו כואב לי, אני לא מסוגלת להמתין.

מרתי לג׳ שמתישהו נצטרך להקטין מאד את מערכת היחסים כדי לפנות מקום לדברים נוספים (הוא נבהל כי גם החיים שלו לא התקדמו בשנה הזאת. לא החליט לחבק אותי, במקום זה החליט להגיש קורות חיים 😉 וול, גם זה משהו)

לפני זה דיברנו על הפעם האחרונה שרבנו. זה היה כי הוא חשב שאני רבה איתו כי אני רוצה לשנות משהו שהוא בסמכותו להחליט (ובסמכותי לא) ואני חשבתי שאני מבקשת ממנו תמיכה מסביב להחלטות הלא-נוחות האלה שהוא עשה, ובמקום לענות לשאלות קונקרטיות *או* לתמוך הוא רב איתי על מה ואיך שאני אומרת.

זה כבר קרה בעבר, ג׳, הזכרתי לו.שאתה עדכנת אותי בהחלטה, אני ניסיתי להבין את ההשלכות עלי, ואז הנחת שאני רבה איתך על ההחלטה שלך. ובשני המקרים מפריע לי שלא קיבלת את המילים שלי כמילים בפשט, ושהנחת שאני סתם אתחיל ריב. מה דעתך שפעם הבאה שאתה תחת הרושם הזה תשאל אותי מה לא בסדר בתמונה?

ג׳ התחיל לצחקק: ״it seems like you're picking up a fight, would you like some help?" אמר בקול מטופש ואז גם אני התחלתי לצחוק. כמו המהדק של מיקרוסופט? ההוא עם העיניים הגדולות שקפץ והציע הצעות סגנון ועריכה עם קשר ממש קלוש למה שנכתב בפועל? ״זה טוב בגלל שגם המהדק הוא תוכנה מפגרת ואם הוא קופץ כנראה צריך לא להקשיב לו״, הוא אמר. יש אימוג׳י של מהדק, הוא אמר. ושל עיניים. אני הוספתי. אבל לא נראה לי שיש חיבור ביניהם, הוא השלים את הדיון. בסדר. אפשר שאם נראה לי שאת רבה איתי אשאל אותך אם זה אכן מה שאת עושה. נוכל להוסיף גם אימוג׳י של מהדק. ותודה שאת לא מבלבלת בין זה שאני צוחק לבין התייחסות מזלזלת או לא רצינית לנושא.

כשמשהו כואב לי, אני לא מסוגלת להמתין.

יצאתי מהחדר שבו הייתי בפגישת זום, אל הזהוב שהגיע אלי ורבץ בסלון. סיפרתי לו על השיחה עם ג׳. ״אבל למחרת התנהגנו כאילו הכל בסדר, וגם עשינו את כל הסקס״, גיחכתי. הוא חייך: ״זו אולי לא ההתנהגות הכי משתלמת לטווח הארוך״ הוא אמר ואני עניתי: ״למה, סקס זה משאב מתחדש, אני בטוחה שיווצר עוד״. ואז שאלתי אותו מה הוא רוצה למערכת היחסים שיש *בינינו*. אין לו אף פעם תשובות וכל מה שהוא מוכן להגיד זה ״כן, צריך לחשוב על זה פעם״. הוא הסכים שכשנ׳ היתה בהריון ה״פעם״ הזה נראה יותר דחוף, אבל גם עכשיו עדיין יש אותו. ואז לא חשבנו, וחזרנו לדבר על עבר ועל המים מתחת לגשר שיצרו את הפיצוץ עם נ׳. ניסיתי להסביר שאני כן נעלבת אבל לא מפוצצת מערכות יחסים על דברים שמפריעים לי, במיוחד כשדברים הם בסמכות ההחלטה של מישהו אחר. שהתעצבנתי שלא כיבדו את סמכות ההחלטה שלי בהקשר של מי להזמין ליום ההולדת שלי. שמותר לי להגיד מי חברים שלי ומי אהובים שלי ומותר לי שרק אהובים יהיו מוזמנים, וזה יהיה לגיטימי. ואז הסתבר שזו ששמה בכתיב חסר מארגנת מסיבת יום הולדת, כך שמע הזהוב מנ׳, אבל אני עוד לא שמעתי על זה ממנה, וזה מבעית אותי. כי מילא לקבל את הבשורה הרעה והמדכאת שהבנים לא רוצים אותי כאהובה, אבל שגם אהובותי החברות לא ירצו בי? זה כבר יותר מדי.

קצתי, קצתי בחיים שיש לי. ואני לא יודעת איך מטלטלים אותם ככה שדברים יתיישבו במקומם.

כדי שיהיה לי על מה לחשוב בנוסף, יצאתי לדייט עם איזה מישהו מהאינטרנטים שמצאתי אותו חמוד במסיבה. לא היה בכלל כמו שציפיתי, ובמקום להיות אנמיים ומנומסים הלכנו באיזה חור-ארנב למקום אינטימי מוגזם שלא ניתן היה לערוב לו. במקרה הזה באופן מפתיע אני לא זו שהייתי בתפקיד הפגיע, וזה אומר שהכשל שלי לא היה בלהיפגע יותר מדי, אלא בלעמוד אינאונים מול רצון של מישהו אחר בתמיכה שאחרי פגיעות. לא רק שלא רציתי, לא לגמרי הבנתי שזה משהו שמקומי הוא לתת רק בגלל מה שהיה לילה קודם. הוא נפגע, והיתה שיחה קשה, ואני שואלת את עצמי: חסרות לך שיחות קשות, שאת צריכה ״יחסינו לאן״ אחרי דייט אחד?

״שלום, יש לי משיכת יתר זמנית בבנק האופטימיות, אפשר לשאול ממך קצת?״ כתבתי למ׳ הגיק, והוא ללא מילים החזיר לי תמונה של פרצופו ועליו בצבעים בוהקים קשת בענן. הוא חזר לעבוד במשרד, והתקין שם פריזמה ששוברת את האור בקצה המסדרות ומטילה קשת בקצה השני. וככל הנראה הוא דחף את הראש שלו *לתוך* כתם האור הזה כדי להצטלם תמונה שתשמח אותי. זה עבד מיידית. לא הכל נפתר, וגם פרצופו של מ׳ עצמו לא היה שמח, אבל עיניו היו רכות וכוונתו הזדרחה.

לפחות זה 🙂

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s